Eğitimler

Sermaye ve teknik bilgi olmadan, e-ticaret ve dijital pazarlama yöntemleriyle kısa sürede aylık 700.000 TL ciroya nasıl ulaştığımızı anlatıyoruz.

Pratik e-ticaret ve dijital pazarlama eğitimi için şimdi kaydolun! Eğitimlerimiz Antalya Konyaaltı’ndaki ofisimizde yüz yüze verilmektedir.
  • Neler Anlatıyoruz?

    E-ticaret faaliyetlerine başlamak için gerekli site ve yönetim altyapıları hakkında bilgi verdikten sonra deneyimlerimizden süzülmüş en ucuz ve en etkili tanıtım yöntemlerini anlatıyoruz

  • Sadece Bu Kadar MI?

    Sadece teknik ve altyapı kısımları değil aynı zamanda Türkiye koşullarında gerçek ve operasyonel işletme ve ticaret deneyimlerimizi aktarıyoruz.

  • PEKİ Sonra?

    Uygulamaya geçmek istediğiniz an en uygun koşullarda ve hızlı bir şekilde size özel hizmetler sunarak kısa zamanda ilk cironuzu yapmanızı sağlıyor ve adım adım sürecinizi takip ediyoruz.

Kısaca Hikayemiz

SEOtorite.com ekibi 2015 yılının ilk aylarında ticari açıdan zor günler yaşarken ve sermayeleri yokken, Avrupa’dan edindikleri e-ticaret alanındaki deneyimlerini kullanarak kısa sürede aylık 700.000 TL’yi bulan cirolar elde etmeye başlamışlardır. Bu sürecin devamında ülkemizin en büyük sanayi kuruluşlarının birini finansör olarak şirketlerine dâhil edip şirketin devamlılığını sağlamışlardır.

Gelinen noktada bu deneyimleri olabilecek en çok sayıda kişiye ulaştırmak ve ülkemize artı değer sağlamak şirketimizin misyonu haline gelmiştir.

Kendi işinizin patronu olmak veya mevcut işinizi e-ticaret yöntemleriyle güçlendirerek satışlarınızı artırmak istiyorsanız ücretsiz eğitimimizde sizi de aramızda görmek isteriz!

Eğitim Programları

(Geçici Süreliğine Ücretsizdir)
İstediğiniz tarihteki ücretsiz eğitime kayıt yapabilirsiniz. Eğitimlerimiz belirtilen her tarihte Antalya/Konyaaltı ofisimizde saat 14:00'de başlamaktadır ve yaklaşık 3 saat sürmektedir.

Adres: Atatürk Cad. Pınarbaşı Mah. 706. Sokak, H. Esma Kaymaz Apt. No:1, Kat: 4, Daire: 8, Konyaaltı/Antalya