SolarEvi.com banner

SEOtorite.com ve SolarEvi.com Başarı Süreci

Güneş ve rüzgardan bedava elektrik üretmek için ihtiyaç duyabileceğiniz her ekipmanı tek adreste bulabileceğiniz SolarEvi.com, solar sistemleri hesaplamak için online hesap modülü ve bayilik modülüyle hem son kullanıcılara hem de bayilerine harika hizmetler sunmaktadır.

SEO'nun önemini en iyi şekilde anlayan SolarEvi.com yetkilileri büütn çalışmaları SEOtorite.com'a devredip periyodik olarak hazırlanan raporlar ile takip yapmışlardır.

kapsamlı seo analizi
WEBSİTE İÇİ SEO ANALİZİ VE OPTİMİZASYONU
Birçok kriter üzerinden site içi analizler gerçekleştirdikten sonra uzman değerlendirmesi (expert review) gerçekleştirdik. Birçok alanda iyileştirmeler yapılması gerektiği ortaya çıktıktan sonra bu hatalar tarafımızca en kısa zamanda giderildi. Bunların arasında linklerin SEO uyumlu hale getirilmesi, kullanıcı deneyimi iyileştirmeleri, şirketi anlatan sayfaların oluşturulması (hakkımızda, referanslar, vb.) sayılabilir.
anahtar kelime tespiti
ANAHTAR KELİME VE UYUMLU SAYFA TESPİTİ
Belirlenen hedef kitlelere yönelik, arama hacimleri yüksek olan ve satışla sonuçlanması beklenen 15 adet anahtar kelime belirlendikten sonra uyumla sayfa analizi yapıldı. Belirlenen ve blog sayfası olarak oluşturulan uyumlu sayfalara SEO optimizayonu yapıldı. Bu sayfalarda ürünlerin ve şirket telefon numarasının belirgin bir şekilde yer alması sağlandı.
rakip analizi
REKABET VE BACKLINK ANALİZİ
Rekabet analizi ile rakiplerin ne gibi çalışmalar yaptıklarını, web site içeriklerini, hangi sitelerden backlink aldıklarını ve diğer önemli unsurları analiz ettik. Bu analiz sonucunda içerik hassasiyetleri ve yapılması gereken backlink çalışmalarının kapsamı ortaya çıkmış oldu. Kısa zamanda SEOtorite.com ağından yararlanarak kaliteli backlinkler oluşturulmaya başlandı.
sosyal medya analizi
SOSYAL MEDYA ANALİZİ
İlk bakışta SolarEvi.com'un zaten birçok sosyal medya mecrasında aktif olduğu gözlemlendi. Mevcut çalışmaları tamamen SEOtorite.com olarak devraldık. Kısa zamanda yaklaşık 25.000 adet organik facebook takipçisi elde ettik.

Yapılan Çalışmalar ve Alınan Sonuçlar

Bir e-ticaret sitesinin yapması gereken bütün çalışmalar SEOtorite.com tarafından yapılmıştır. Yapılan çalışmalara SEO Analizi, Website SEO Optimizasyonu, Backlink Çalışmaları, Blog Yönetimi, Sosyal Medya Yönetimi ve Google SEM hizmetleri dahil edilmiştir.

Yaklaşık 6 aylık bir çalışma süresi içerisinde web site ziyaretçileri aylık 30.000 ziyaretçiden 50.000 ziyaretçiye ve satışlar %220 artış göstermiştir.

Müşterimizin izniyle çalışma yapılan "solar paket" anahtar kelimesini sizinle paylaşabiliriz. Google'da bu anahtar kelimeyi aratarak elde edilen sonucu görebilirsiniz.

Güneşli günler dileriz!

Siz de SolarEvi.com gibi sektörünüzde otorite olmak ister misiniz?

BACKLINK PAKETLERİMİZİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN