Snel.com banner

SEOtorite.com ve Snel.com Başarı Süreci

Snel.com internet üzerinden bütün dünyaya paylaşımsız (dedicated) sunucu hizmeti veren, merkezi Hollanda’da olan ve alanında son derece başarılı bir şirkettir. Daha da ilginç ve gurur verici tarafı şirketin sahiplerinin üçüncü nesil Türk göçmenleri olmasıdır!

Snel.com ve SEOtorite.com’un SEO uzmanları 2013 yılından itibaren SEO çalışmalarını birlikte yürütmeye başladılar. SEOtorite.com uzmanlarından alışkın olduğunuz şekilde bu SEO çalışmaları harika sonuçlar ortaya koydu. Analiz neticesinde belirlenen bütün anahtar kelimelerde, Snel.com, organik sonuçlarda birinci sayfalara yükselmeyi başardı.

Markalaşma konusunda ciddi olan her şirket gibi Snel.com yöneticileri de SEO ve internet pazarlama yöntemlerinin önemini en başından beri iyi kavramışlardı. Aynı zamanda SEO harcamalarının maliyet değil kendini kısa zamanda amorti eden harika bir yatırım olduğunu çok iyi biliyorlardı.

kapsamlı seo analizi
WEBSİTE İÇİ SEO ANALİZİ VE OPTİMİZASYONU
Öncelikle Snel.com web sitesinin derinlerine dalarak yüzlerce kriter üzerinden iç SEO analizini gerçekleştirdik. Birçok iyileştirilmesi gereken noktaların tespitini yaptıktan sonra en kısa zamanda adım adım bütün eksikleri giderdik. Snel.com’un genç yöneticilerinin vizyonu sayesinde bu düzeltmelerin gerekliliğini anlatmakta hiç zorluk çekmedik.
anahtar kelime tespiti
ANAHTAR KELİME VE UYUMLU SAYFA TESPİTİ
Snel.com’dan gelen anahtar kelime önerilerini hesaba katarak önce rakip ve sektör analizini gerçekleştirdik ve “hangi anahtar kelimelerle en çok satış yapabiliriz?” sorusu ışığında çalışma yapılması gereken anahtar kelimeleri birlikte belirledik. Her anahtar kelimenin Google trendlerini ve aylık arama sayılarını tespit ettikten sonra web sitede bu anahtar kelimelere uyumlu sayfaların varlığını test ettik. Anahtar kelimeler ile uyumlu sayfaların olmadığı durumlarda ise her anahtar kelime için optimize edilmiş blog sayfaları oluşturduk.
rakip analizi
REKABET VE BACKLINK ANALİZİ
Snel.com hizmetlerini dünya geneline sunduğu için rekabetin son derece yoğun olduğu bir sektörde faaliyet gösteriyor. Belirlediğimiz anahtar kelimelerde en çok rekabet ettiği web siteleri belirledikten sonra bu rakiplerin backlink adetlerini, kaynaklarını ve yapılarını en ince ayrıntısına kadar tespit ettik ve haritalandırdık. Rakiplerin backlink aldığı sitelere öncelikli olarak backlink çalışmaları yapmaya başladık ve yapılması gereken çalışmanın kapsamı ortaya çıktı.
sosyal medya analizi
SOSYAL MEDYA ANALİZİ
Sosyal medyanın önemini çok iyi bilen Snel.com yöneticileri birçok konuda olduğu gibi bu konuda da en küçük bir taviz vermeden gerekli bütün çalışmaları yapmaya karar verdiler. İlk analizlerimizde hangi mecradan ne kadar etkileşim aldıklarını tespit ettikten sonra çalışmaları kendi bünyelerinde yapmayı tercih ettiler.

Yapılan Çalışmalar ve Alınan Sonuçlar

Yapılan çalışmalar neticesinde Snel.com 75+ ülkeye sunucu hizmetlerini ulaştırmanın ve satışların hızla arttığı başarılı bir şirket olmanın haklı gururunu yaşıyor!

Siz de Snel.com gibi sektörünüzde otorite olmak ister misiniz?

BACKLINK PAKETLERİMİZİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN