Rotary International banner

SEOtorite.com ve Rotary International Başarı Süreci

Amacı, girişimciliğin temeli olarak "hizmet ülküsünü" savunmak, iş ve meslek ahlakında yüksek değerlerin benimsenmesini sağlamak, iş ve meslek adamlarından oluşan dünya çapında bir dernek oluşturmaktı. Harris 1905'te bir sivil hizmet kulübü düşüncesini geliştirmeye başladığında, belirli bir kulübe her işkolu ya da meslekten belirli sayıda üye alınmasını gerektiren bir sınıflama ilkesini uygulamayı da planlıyordu.

Toplantılar üyelerin bürolarında sırayla yapılacağından kulüp için Rotary adı önerildi. 1912'de Uluslararası Rotary Kulüpleri Birliği (International Association of Rotary Clubs) adını aldı. Rotary International (Uluslararası Rotary) adı ise 1922'de benimsendi.

Yapılan Çalışmalar ve Alınan Sonuçlar

SEOtorite.com olarak Uluslararası Rotary 2440. bölge için IOS & Android Aplikasyonu hazırlanıp müşterimizin hizmetine sunulmuştur.

Rotary 2440. bölge adına hazırlanan uygulama, üyelerin bilgilerini depolamak ve paylaşmak için yazılmıştır.

Sadece Rotaryenlere açık olan bu uygulamaya, üyeler ID numaraları ve bölge şifreleri ile giriş yapmaktadırlar. Giriş yaptıktan sonra, uygulama içerisinde arama motoru ile bölge, kulüp, ad, soyad, e-mail, ünvan, iş yeri vb kriterlere göre arama yapabiliyor. Bu geniş kapsamlı arama sayesinde, hangi bölgede ve hangi kulüpte ne kadar üye olduğu, üyelerin kişi kartları detaylı bir şekilde görülebiliyor.

Uygulama hem IOS App Store, hem de Android Play Store’da yayındadır. Rotary 2440 yazarak bulabilirsiniz.

Siz de Rotary International gibi sektörünüzde otorite olmak ister misiniz?

BACKLINK PAKETLERİMİZİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN