AYETEK Enerji banner

SEOtorite.com ve AYETEK Enerji Başarı Süreci

AYETEK Enerji’nin vizyonu Avrupa’nın yenilenebilir enerji alanındaki 25 yılı aşkın bilgi birikimini ve Türkiye’nin girişimci ruhunu bir araya getirerek öncelikle ülkemizin ve dünyanın mevcut yenilenebilir enerji kaynaklarının en verimli ve en etkin şekilde değerlendirilmesine katkı sağlamaktır.

Yeniliklere açık olması ve Avrupa'da edinilen bilgi birikimlerini Türkiye'de uygulamayı hedef olarak belirleyen AYETEK Enerji, SEO alanında da kendinden beklenen öncülüğü üstlenerek ilklerden olmuştur.

kapsamlı seo analizi
WEBSİTE İÇİ SEO ANALİZİ VE OPTİMİZASYONU
Öncelikle Ayetek.com web sitesinin derinlerine dalarak yüzlerce kriter üzerinden iç SEO analizini gerçekleştirdik. Tasarımın eski olmasından dolayı tamamen yeni ve AYETEK Enerji'nin başarılarını daha fazla ön plana çıkaran bir tasarıma geçmeye karar verdik. Bu yeni site SEOtorite.com tarafından yapılan bütün siteler gibi elbette %100 SEO uyumlu olmalıydı.
anahtar kelime tespiti
ANAHTAR KELİME VE UYUMLU SAYFA TESPİTİ
Anahtar kelime analizi esnasında en çok arama hacmi olan anahtar kelimeleri belirleyerek bunlar arasından satışla sonuçlanabilecek olanları tercih ettik. Sonuç itibariyle, başlangıç olarak, 12 adet anahtar kelime için çalışma yapmaya karar verdik. Uyumlu sayfaları blog yönetimi sayesinde oluşturduk.
rakip analizi
REKABET VE BACKLINK ANALİZİ
Rekabet analizinde ortaya çıkan sonuçlar sektörde özellikle son yıllarda rekabetin yoğun bir şekilde arttığını ortaya çıkardı ve bizi SEO anlamında iddialı bir süreç bekliyordu. Bu süreçte yapılması gereken SEO çalışmalarının kapsamı iyice ortaya çıktı ve vakit kaybetmeden çalışmalara start verildi.
sosyal medya analizi
SOSYAL MEDYA ANALİZİ
Sosyal medyanın günümüzde önemini çok iyi bilen AYETEK Enerji yetkililerinin zaten birçok mecrada aktif olarak sosyal medya yönetimi uyguladıkları gözlemlendi. Analizler neticesinde tavisyeler verildi, program belirlendi ve çalışmalara başlandı.

Yapılan Çalışmalar ve Alınan Sonuçlar

Webite tasarımı, backlink çalışmaları, sosyal medya ve blog yönetimi neticesinde 6 ay içerisinde hedefienen bütün anahtar kelimelerde ayetek.com 1. sayfada yerini aldı! Böylelikle SEOtorite.com'un gurur duyduğu çalışmalar arasına girdi.

Müşterimizden izin alarak 1 adet anahtar kelimeyi sizinle paylaşabiliriz: "güneş enerjisi bayilik" anahtar kelimesiyle Google'da arama yaptığınızda çalışmanın bu anahtar kelimedeki sonucunu göreceksiniz.

Çalışmalara başladığımız anda bayi sayısı 35 civarında olan AYETEK Enerji'nin mevcut bayi sayısının 100'ün üzerinde olduğu belirtmek de isteriz!

Siz de AYETEK Enerji gibi sektörünüzde otorite olmak ister misiniz?

BACKLINK PAKETLERİMİZİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN