Site Sahipleri

Siz de SEOtorite.com ailesine katılın ve sitenizden kazancınızı artırın!

Yıllardır yönettiğiniz ve sıklıkla güncellediğiniz bir haber veya blog siteniz mi var? Sitenize reklam alarak daha fazla para kazanmak mı istiyorsunuz? SEOtorite.com size harika bir çözüm sunuyor.

SEOtorite.com müşterileri için tanıtım ve blog yazıları yayımlar ve bu yazılardan müşterilerinin web sitelerine linkler verir. SEOtorite.com ile çalışarak çok sayıda tanıtım yazıları yayımlayabilir ve sürekliliği olan bir kazanç elde edebilirsiniz.

Tarafınıza html formatında gönderilecek olan yazıların meta başlıkları, meta açıklamaları, anahtar kelimeleri, vb. SEOtorite.com tarafından yazılır. Size sadece sitenize yüklemek ve yayımlamak düşer. Dilerseniz SEOtorite.com’u sitenize kullanıcı olarak tanımlayabilirsiniz. Bu sayede yazılar hazır formatta sitenize yüklenir ve sizin onayınızdan sonra doğrudan yayımlanır.

SEOtorite.com’un panel kısmında hangi tarihlerde hangi yazıların yayımlandığını ve anlaşma bedeline göre haftanın sonunda ne kadar alacağınız olduğunu anında takip edebilirsiniz.

SEOtorite.com’un tek bir olmazsa olmazı vardır. O da yayımlanacak olan yazıların süresiz olarak sitenizde kalacak olmasıdır. Bu garantiyi verebilirim diyorsanız aşağıdaki formu doldurunuz. Siteniz onaylandıktan sonra hemen işbirliğine başlamak isteriz.

Site Sahipleri

Site Sahibi Başvuru Formu

  • Toplu ödemelerinizi yapabileceğimiz banka hesap bilgilerinizi giriniz