Google SEM Hizmetleri

Google SEM Hizmetleri Neleri Kapsar?

Çok sayıda ücretli ve ücretsiz hizmetleri bulunan Google, bir kısmı göz önünde ve basit diğer bir kısmı ise arka planda ve son derece karmaşık altyapısı olan imkânlar sunar. Özellikle Türkiye’de website adresi yazmak yerine insanların aradıkları websiteleri önce Google’da aramaları, Google’ı internette bulunmak için olmazsa olmaz bir platform haline dönüştürmüştür.

Google Adwords, Google Shopping, Google Remarketing ve Rich Snippet gibi karmaşık sistemler konusunda uzmanlaşmış olan ekibimiz piyasada bu hizmetleri en kaliteli şekilde sunabilecek olan şirketler arasında bulunmaktan gurur duyar. SEOtorite.com, Google ve diğer hizmetleri de uzman kadrosuyla sunmasıyla birlikte SEO konusunda ihtiyacınız olan tek partnerdir.

Google SEM Hizmetleri

Google Search Engine Marketing (SEM) Hizmetleri

Size en uygun paketi satın alarak sitenize güç katın!
Peşin fiyatına 12 taksit 0 komisyon, Havale/EFT ile ödemelerde %10 indirim!

Adwords Hizmetleri


Hemen bugün web sitenize ziyaretçi çekmek için Google Adwords harika bir çözümdür! Google Adwords ayarları ve tıklama başı maliyetler tarafımızca en verimli şekilde ayarlanır ve takip edilir. Bütçenizden bağımsız olarak her ay 200 TL hizmet bedeli tahsil edilir. Hemen satın alın ve kısa zamanda sitenize ziyaretçi çekin.
300 TL yerine 200 TL / Ay

Google Shopping Alt Yapı Hizmetleri


google sem shopping
Ürünleriniz arandığında yukarıdaki resimde olduğu gibi gösterilmesini istiyorsanız Google Shopping altyapısına sahip olmalısınız. Altyapı tarafımızca yapıldıktan sonra Adwords tarafından reklamı verilmesi gerekir.
Her ikisi için de yanınızdayız. Altyapı hizmetimizi satın alın ve rakiplerinize fark atın!
1.125 TL yerine 825 TL
EFT/Havale ile 750 TL

Remarketing Hizmetleri


google sem remarketing
Sitenize 1 veya 3 ay içerisinde girenlere veya tarafınızca yüklenen bir e-mail listesine internette gezindikleri esnada reklamınızı göstererek kendinizi hatırlatabilirsiniz. Üstelik başka web sitelerde! Altyapı tarafımızca yapıldıktan sonra Adwords tarafından reklamı verilmesi gerekir. Her ikisi için de yanınızdayız. Altyapı hizmetimizi satın alın ve rakiplerinize fark atın!
375 TL yerine 275 TL
EFT/Havale ile 250 TL

Rich Snippet ve Veri Yapılandırma


google sem rich snippet yapılandırma
Sitenizin doğal sonuçlarını daha zengin göstermenin yoluna “rich snippet” yani zengin metin kartları denir. Bu sayede sitenizdeki oylamaları ve Google’ın kabul etmesi şartıyla ürün resimlerini de doğal sonuçlarda gösterebilirsiniz. Sonuçlarda bağlantınız daha zengin görüneceği için daha fazla tıklama alacaktır. Altyapı hizmetimizi satın alın ve rakiplerinize fark atın!
375 TL yerine 275 TL
EFT/Havale ile 250 TL