Blog Yönetimi

Blog Yönetimi Nedir?

SEO çalışması yapılan websitenize daha fazla müşteri çekmenin ve websitenizin değer artışını arama motorları gözünde doğal göstermenin etkili bir yolu websiteniz içerisinde yazılar yayımlamaktır. Bu yazılara “blog” denir. Ürün, hizmet veya şirketiniz hakkında en az 3 günde bir blog yazılır ve websiteniz üzerinden yayımlanır.

Bu bloglar daha önce SEOtorite.com tarafından belirlenmiş olan ve arama motorlarında, ürün veya hizmetlerinizle ilgili, sıkça aranan anahtar kelimeler temel alınarak yazılır. Bloglar yazılırken potansiyel müşterilerinizin ilgisini çekecek ve satışa teşvik edecek şekilde yazılmasına son derece önem verilir. Üstelik en güncel şart ve standartlar dikkate alınır.

Blog Yönetimi

Blog Yönetim Paketlerimiz

Size en uygun paketi satın alarak sitenize güç katın!
Peşin fiyatına 12 taksit 0 komisyon, Havale/EFT ile ödemelerde %10 indirim!
 

1 Aylık Paket

3 Aylık Paket

6 Aylık Paket

12 Aylık Paket

En Çok Tercih Edilen Süre
  SATIN AL SATIN AL SATIN AL SATIN AL
Blog Yayınlama Sıklığı
Toplam Blog Sayısı
Bloglar İçin Anahtar Kelime Analizi
Ticari Blog Yazıları(Son kullanıcıyı alışverişe teşvik eden)
Teknik Destek
İş Takip Raporlaması Anlık Anlık Anlık Anlık
Blog Kurulumu & SEO Optimizasyonu Kampanya süresince ücretsiz!
(Normalde 200 TL)
Kampanya süresince ücretsiz!
(Normalde 200 TL)
Kampanya süresince ücretsiz!
(Normalde 200 TL)
Kampanya süresince ücretsiz!
(Normalde 200 TL)
15 Ocak 2017'den Sonra Fiyat(Kampanya sonrası fiyat)
Kampanya Fiyatı Kredi Kartı(Tüm kartlara 12 taksit imkânı mevcuttur)
Kampanya Fiyatı Havale/EFT(Banka transferi ile indirim kazanın)

- Fiyatlara KDV dahil değildir.
Sıkça Sorulan Sorular
Bloglar konuşma pazarlamacılığıdır. Bloglar yeni, çekici bir kavranabilirlik sunar. Aynı zamanda markanız hakkında bilgi verir, heyecanlandırır ve bu sayede tanıtım sağlar. Bloglar size müşterilerinizle başka yollarla mümkün olmayan bir iletişim sağlar. Her zaman ulaşılabilir, bulunmanızı kolaylaştırır, güven oluşturur, markanızın hafızalarda kalıcı olmasını sağlar, itici değildir ve blogunuzu ziyaret eden kişiler blogunuza yorum yaparak çok daha fazla kişiye ulaşmanızı sağlar
Blogunuzu SEOtorite.com'a yazdırmak için 2 ana sebep sayabiliririz. Birincisi kaliteli yazarlık. Ekibizdeki yazarlar işlerini seven ve yazmak konusunda uzmanlaşmış kişilerden oluşur. Her meslekte olduğu gibi yazarlıkta da kendine has incelikler vardır ve bizim SEOtorite.com’un yazarları bu konulara hakkıyla vakıfdır. Diğer bir sebep ise zaman. Her gün veya iki günde bir yazılar yazacak zamanınız var mı? Blog yazarlığını işini bilen yazarlarımıza bırak ve siz asıl işinize, ticaretinize odaklanın.
SEOtorite.com'un yazar ekibi müşterinin penceresinden bakarak, önemli konuları araştırmayı çok iyi bilen ve buna uygun pratik, eğlenceli ve bilgilendirici yazıları yazabilen profesyonel yazarlardan oluşur.