SEOtorite.com Hakkında

Biz Kimiz? Neler Yaparız?

SEOtorite.com, Avrupa’dan Türkiye’ye göç eden genç girişimciler tarafından kurulan ve kısa zamanda SEO ve internet pazarlama alanında liderliğe aday gösterilen bir şirkettir. Yenilenebilir enerji sektöründe faaliyet gösteren SEOtorite.com yöneticileri e-ticaret konusunda son derece başarılı stratejiler izleyerek kısa zamanda enerji sektöründe otorite konumuna yükselmişlerdir.

Bu süreçte özellikle Avrupa’daki SEO ve internet pazarlama uzmanlarından destek alan SEOtorite.com yöneticileri edindikleri deneyimleri ve başarı formüllerini her sektörde paylaşmak ve Türkiye’de Avrupa standartlarında SEO ve internet pazarlama hizmetleri sunmak için SEOtorite.com’u hayata geçirmişlerdir.

Vizyonumuz internet üzerinden alışveriş yapanların ve e-ticaret sitelerinin sayısının her geçen gün arttığı ülkemizde, en az maliyetle doğrudan hedef kitlesine ulaşmak isteyen markalara Avrupa standartlarında ve en etkili SEO ve internet pazarlama hizmetleri sunarak Türkiye ekonomisine artı değer sağlamaktır.

Neden Tercih Etmelisiniz?

SEOtorite.com, yurtdışı eğitimleri ve deneyimleri olan, alanında uzmanlaşmış uluslararası odaklı ekibi ile, müşterileri için en son SEO gelişmelerini ve standartlarını takip eder ve en yüksek kalitede SEO hizmeti sunar.

One-Stop-Shop

Müşterilerinin websitesinin tüm online tanıtım, pazarlama, iyileştirme çalışmalarını one-stop-shop servisiyle karşılıyor. SEOtorite.com ile irtibata geçildiği andan itibaren sitelerin Kapsamlı SEO Analizini, Website SEO Altyapı Hizmetlerini (İÇ SEO/Uyumluluk), Backlink Paketlerini, Blog Yönetimini, İtibar Yönetimini, Google Hizmetlerini tamamiyle karşılıyor. One-Stop-Shop ile bütün online tanıtım hizmetleri için site sahiplerinin ihtiyacı olan tek partner SEOtorite.com
 • İstatistiksel Çalışmalar

  Çalışmalarımız tamamen istatistiksel sonuçlara dayanarak yapılmaktadır.

 • Uzman Ekip

  Yurtdışı ve yurtiçi eğitimli, alanında uzman çalışma arkadaşlarından oluşmaktadır.

 • Standart Takibi

  Uluslararası odaklı uzman ekibimiz SEO gelişmelerini ve standartlarını takip eder.

 • Müşteriye Özel

  Analizlerimiz sonucunda ihtiyacınız tam olarak belirlenir ve özel çalışma yapılır.