Yazı Yazarak Para Kazanmak

Yazı Yazarak Para Kazanmak

Yazı Yazarak Para Kazanmak

Birçok konuda okuyucunun ilgisini çekici ve açıklayıcı bir şekilde yazı yazma kabiliyetiniz mi var? Kendinizi, yazı yazarak daha mı iyi ifade ediyorsunuz? Yazı yazarak para kazanmak ister misiniz? SEOtorite.com sizin için harika bir çözüm sunuyor.

YAZARIMIZ OLMAK İÇİN ŞİMDİ BAŞVURU YAP

Yazarlara Harika Fırsat!

SEOtorite.com müşterileri için tanıtım ve blog yazıları yayımlar ve bu yazılardan müşterilerinin websitelerine linkler verir. SEOtorite.com ile çalışarak bu makale ve blogları yazan siz olabilirsiniz! Evinizin rahatlığında, yolculuk yaparken, boş zamanınızda, kitap veya köşe yazarı olmaya hazırlık olarak veya full-time yazarlık yapıp geçiminizi yazarlığınızla sağlayabilirsiniz. Yazı yazarak para kazanmak, kim istemez ki?

Seotorite.com bu yazıları uygunluk kontrollerinden sonra sizden alır ve müşterilerinin tanıtım işlerinde kullanır. Bir çok şirketin iyi temsil edilmesine katkı sağlarsınız ve bu sebeple doğal olarak yazılarınızın yüksek standartlarda olması beklenir. Ödemeleriniz de buna uygun olarak piyasa fiyatlarının üstünde yapılır.

Seotorite.com Anlık Raporlama Sunar

SEOtorite.com yurtdışı eğitimleri ve deneyimleri olan uzman yazılımcılarla çalışır ve son derece yüksek standartlarda bir yazılım altyapısına sahiptir. Siz de yazı siparişlerinizi buradan alırsınız, yazılarınızın kabul edildiğini buradan görürsünüz. Aynı zamanda panel kısmında hangi tarihlerde hangi yazıların kabul edildiğini ve anlaşma bedeline göre haftanın sonunda ne kadar alacağınız olduğunu anlık olarak takip edebilirsiniz.

Yazı Yazarak Para Kazanmak İçin, SEOtorite.com Yazı Kriterleri

SEOtorite.com’un yazılarla ilgili kriterlerini sizin için aşağıda sıraladık. Kriterlerimiz şöyledir:

 

– Kesinlikle ve kesinlikle özgün, orijinal, başka bir sayfadan kopyalanmamış olmalıdır;
– En azından 350 kelime uzunluğunda olmalıdır;
– SEO kriterlerine uygun yazılmalıdır;
– Yazı alt başlıklarla paragraflara bölünmüş olmalıdır;
– Hedef kitlenin ilgisini çekecek bir yazı olmalıdır (mesela hedef kitlenin sık rastladığı bir probleme çözüm önermesi gibi);
– Satışa teşvik edecek şekilde yazılmalıdır;
– Anahtar kelime en az 3 ve en fazla 7 kez geçmelidir;
– Doğru ebatlarda resim eklenmelidir;
– Başlıklarda bütün kelimeler büyük harflerle başlamalıdır;

 

Bu kriterlere uygun yazıları ben yazarım diyorsanız bu formu doldurun ve yazar ailemize katılın. Siz de diğer yazarlarımız gibi derhal para kazanmaya başlayın!

 

YAZARIMIZ OLMAK İÇİN ŞİMDİ BAŞVURU YAP