Sitenize Reklam Alın Ve Para Kazanın

Sitenize Reklam Alın Ve Para Kazanın

Sitenize Reklam Alın Ve Para Kazanın

Sitenize reklam alma niyetiyle yıllardır yönettiğiniz ve sıklıkla güncellediğiniz bir haber, blog veya kişisel siteniz mi var? Web siteme nasıl reklam alırım ve web sitemden nasıl para kazanırım mı diyorsunuz? İnternet üzerinden para kazanan biri mi olmak istiyorsunuz? SEOtorite.com size harika bir çözüm sunuyor.

 

REKLAM ALMAK İÇİN ŞİMDİ BAŞVURU YAPIN

SEOtorite.com müşterileri için tanıtım ve blog yazıları yayımlar ve bu yazılardan müşterilerinin websitelerine linkler verir. SEOtorite.com’un bu yazıları yayımlamasına yardımcı olabilirsiniz. Nasıl mı? Web sitenize reklam alabilir ve bu sayede SEOtorite.com ile çok sayıda tanıtım yazıları yayımlayabilir ve sürekliliği olan bir kazanç elde edebilirsiniz. Siz de diğer site sahipleri gibi internet üzerinden para kazanan insanlardan biri haline gelebilirsiniz.

 

SEOtorite.com Sitenize Reklam Almak İçin Bütün Çalışmaları Yapar

SEOtorite.com bu yazıları yayımlamanız için bütün çalışmaları yapar. Tarafınıza html formatında gönderilecek olan yazılarla beraber resimler SEOtorite.com tarafından hazırlanır. Size sadece sitenize yüklemek ve yayımlamak düşer. Dilerseniz SEOtorite.com’u sitenize kullanıcı olarak tanımlayabilirsiniz. Bu sayede yazılar hazır formatta sitenize yüklenir ve sizin onayınızdan sonra doğrudan yayımlanır. Bu sayede dilerseniz sadece bir onaylama tıkıyla sitenize reklam alırsınız ve kazanç elde edersiniz.

 

SEOtorite.com Anlık Raporlama Sunar

SEOtorite.com uzman yazılımcı ekibi sayesinde son derece iyi tasarlanmış yazılımlarla çalışır. Bu size panel kısmında yapılan büün çalışmaları anında takip edebilme imkanı sunar. Hangi tarihlerde hangi yazıların yayımlandığını ve anlaşma bedeline göre haftanın sonunda sitenize reklam geliri olarak alacağınızın ne kadar olduğunu anında takip edebilirsiniz. Bu rakamlar çok geçmeden binlerce Türk Lirası ile ölçülebilir. SEotorite.com’un yazı paylaşımı için bütün çalışmaları yapmasından ve size sadece bir onay tıkı düşmesinden dolayı buna kolay para da diyebilirsiniz.

 

SEOtorite.com’un Olmazsa Olmazı

SEOtorite.com için kalite daima ön plandadır. Verilen hizmetin müşterilere kalıcı fayda sağlaması SEOtorite.com için son derece önemlidir. Bu sebeble SEOtorite.com’un tek bir olmazsa olmazı vardır. O da yayımlanacak olan yazıların süresiz olarak sitenizde kalacak olmasıdır. Bu garantiyi verebilirim diyorsanız bu formu doldurunuz. Siteniz onaylandıktan sonra hemen işbirliğine başlamak ve internet üzerinde vermiş olduğunuz emeğinizi gelire çevirmenize yardımcı olmak isteriz.

 

REKLAM ALMAK İÇİN ŞİMDİ BAŞVURU YAP