Kurumsal SEO; Geri Dönüşümü Yüksek Kazanç

Kurumsal SEO

Kurumsal SEO; Geri Dönüşümü Yüksek Kazanç

Kurumsal SEO; Geri Dönüşümü Yüksek Kazanç

Günümüzde birçok firma web sayfaları üzerinden müşteri potansiyeline hitap etmektedir. Bu nedenle firmalar web sayfa içeriklerine büyük önem verir. Sayfa içerik çalışmalarının kaliteli olması ve arama motor indekslerinde üst sıralarda yer alması için SEO danışmanlık hizmetine ihtiyaç duyulmaktadır. Kurumsal SEO olarak isimlendirilen bu çalışma her geçen gün popülerliğini arttırmaktadır. Kurumunuzun potansiyel pazarı dikkate alınarak SEO uzmanları tarafından web sayfanız için özel bir çalışma planı hazırlanır. Kurumunuzun sunduğu ürün veya verdiği hizmeti müşterilerinize ulaştırmak, pazarlamak için arama motor optimizasyonlarında ilk sırada gösterilmesi sağlanır. Web sayfaları için geri dönüşümü yüksek değerler kazandıracak bir çalışmadır.

Çalışma Sahası

SEO hizmetinin kapsadığı çalışma sahaları vardır. Bunlar; site içi optimizasyon, Kullanıcı uygunluk çalışması, sosyal medya kullanımın bilinçli gerçekleştirilmesi ve site dışı optimizasyon olarak bilinen site dışı etkenlerdir. Belirttiğimiz bu maddeler Kurumsal SEO çalışmasının temellerini oluşturur. Bir firma için gerekli olan çalışmalara bakacak olursak başlangıç için Domain (Alan Adı) tercih edilir. Burada önemle belirtmek isterim; anahtar kelime kullanımı domain içerisinde mutlaka geçmelidir. Bu web sayfanızın hızlı bir domainle çalışmasını sağlar. Diğer taraftan web sayfaları için tercih edilen hostingler önemli bir etkendir. Hazırladığınız web sayfa içeriklerini yüklediğiniz, sitenizin çalışmasına uygun olan konfigüre edilmiş sunucu ve alan hosting olarak bilinir. Sayfa tasarımında kullanmanız gereken script, html 5 veya css tasarımı olmalıdır.
 

SEO HİZMETLERİMİZİ İNCELEYİN

 

Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tema tasarımında yeni nesil kod olarak bilinen HTML5 ve CSS3 tercih edilirliği ön plana çıkarılmalı. Kurumsal SEO web sayfa tasarımında dikkat edilmesi gereken noktaları başında ana sayfa içeriğinin özenle oluşturulması gelir. Ana sayfa ne kadar özgün kalite içeriğine sahip olursa Adwords reklamları da sizin için uygun olur. Site ziyaretçileri sayfa içeriğine girdiğinde kaybolmamalıdır. Yalın bir hizmet, menü ve içerik yapısı kullanımı kolay olmalıdır. Renk tonları tercih edilirken ağır tasarımlardan uzak durulmalı bir nebzede amatörlük ruhuna sahip olmalıdır. Anahtar kelime kullanımına dikkat edilmeli ana sayfa yerine anahtar kelime kullanımı yapılmamalıdır. Makale içeriklerine yer verilmeli uygun makalelerin kaleme alınması sağlanmalıdır.
 

SEO HİZMETLERİMİZİ İNCELEYİN

 

Avantaj Çeşitleri Nelerdir

Temin ettiğiniz Kurumsal SEO hizmetlerinin çeşitli avantajları vardır. Bunlar arasında Google,Bing, Yahoo,Yandex gibi arama motorlarında web sayfanız yükselme sağlar. Uygulanan natürel SEO hizmetleri google ile %100 uyumluluk sağlar. Uygun olmayan çalışmalar işleme alınmaz. Kalıcı sonuçlar için sürekli revize edilir. Alexa sıralamasının yükselmesi sağlanarak daha fazla müşteri, daha fazla ziyaretçi çekilir. Algoritma kurallarına uyumluluk prensibinin gerekleri yerine getirilir. Web sayfanız için mobil uygulamaya sahip olursunuz. Kısacası mobil uyumlu bir web sayfasına sahip olacaksınız. Birçok kişi cep telefonlarından sayfanızı ziyaret ederek ürünleriniz hakkında değerlendirme yapabilecektir. Ayrıca mobil sayfanız için optimizasyon çalışmasına sahip olacak bölgesel çalışmalarımız ile arama motor sonuçlarında önceliğin sizde olacaktır.
 

SEO HİZMETLERİMİZİ İNCELEYİN