Backlink Paketi Satın Almak Mı, Oluşturmak Mı?

Backlink Paketi Satın Almak Mı, Oluşturmak Mı?

Backlink Paketi Satın Almak Mı, Oluşturmak Mı?

Backlink denilen linkler SEO için son derece önemlidir. Bir çok yeni site sahibi veya SEO’nun önemini tam anlamayan kişiler, ya websitelerini olduğu gibi bırakırlar ya da SEO’larını kendileri yapmaya çalışırlar. Eğer SEO’nun nasıl yapılması gerektiği hakkında yeterince bilginiz yoksa websitenizin ilk sıralarda yer alma ihtimalini yok edebilirsiniz. Fakat backlinkler satın aldığınızda genelde işi yıllarca deneyimi olan profesyonellerin eline bırakmış olursunuz.

 

BACKLINK PAKETLERMİZİ İNCELEYİN

 

Kendi Backlinklerinizi Oluşturarak Sitenize Zarar Verebilir Misiniz?

Eğer backlinklern nasıl oluşturulması gerektiğini biliyorsanız, backlink oluşturmakta hiç bir problem yoktur. Mesela, sektörünüze uygun ve PageRank’i yüksek sitelere özenle hazırlanmış ziyaretçi makalelerinin nasıl konulacağını biliyorsanız SEO’nuz için harika sonuçlar elde edebilirsiniz ve arama motorları sıralamalarında yüksek seviyelere çıkabilirsiniz. Fakat SEO ve internet pazarlamacılığına yeni başlayan site sahipleri linkler arasındaki farklılıkları bilmezler ve kendi sektörlerine uygun, PageRank’i yüksek siteler bulmakta oldukça zorlanırlar.

Spam Backlinkler

Eğer deneyimsizseniz spam yazılımları size son derece cazip gelebilir. Neden olmasın? Size 50 TL’ye bir gün içinde bloglarda ve forumlarda milyonlarca backlink sahibi olabileceğinizi söylüyor olabilir. Harika değil mi? Kesinlikle değil.

 

İlk bakışta cazip görünse de bu bahsettiğimiz büyük ihtimalle sitenize yapabileceğiniz en büyük kötülük olur. Özellikle arama motorlarından kendi sitenize ziyaretçi çekip kazanç elde etmek istiyorsanız. Çünkü Google spam linkleri tanıyabilecek yazılımlara sahiptir. Böyle bir durumda Google’dan sitenizin arama motorları sıralamalarında cezalandırıldığınızı bildiren bir mail alırsınız.

 

Spam linkler asla sizin sitenize yönlendirilmemelidir.

Link Türleri

Üç türlü link vardır:

 

Karşılıklı linkler: A sitesi B sitesine link verirken, B sitesi de A sitesine link verir
Üçgen Linkler: A sitesi B sitesine, B sitesi C sitesine, C sitesi ise A sitesine link verir
Tek yönlü link: A sitesi B sitesine link verir

 

Bu linklerden ikisi iyi değildir:

 
Karşılıklı link: Google’a göre çok fazla karşılıklı link arama motoru sonuçlarınıza zarar verebilir. Zarar vermediği halde bile etkisi az olan linklerdir.
Üçgen linkler: Üçgen linkler Googe kurallarına aykırıdır. Google tarafından takip edilebilir ve cezalandırılabilir linklerdir.

 

Üçüncü link türü doğru link türüdür:

 
Tek yönlü link: Arama motorlarında sıralamanızı yükseltmek için yegane doğru link çeşiti tek yönlü linklerdir.

Hangi Türde Linkler Satın Almalısınız?

Eğer tek türde linkler satın almak sizin için yeterli olacağını düşünüyorsanız, size işin öyle olmadığını bildirmek zorundayız. Çünkü Google algoritmalarına göre linklerinizde çeşitlilik olması SEO çalışmalarınız için oldukça önemli.

 

BACKLINK PAKETLERMİZİ İNCELEYİN

 

Backlink Çeşitliliği Nedir?

Backlink çeşitliliği demek sitenize yönlendirilen linklerin farklı kaynaklardan geliyor olmasıdır. Bu internet üzerinde daha az iz bırakır ve arama motorlarına son derece doğal görünür. Bundan dolayı Google gibi arama motorlarından cezalandırma alma ihtimaliniz oldukça küçülür.

 

Özellikle .EDU ve .GOV linkleri siteniz için arama motoru sıralamalarında iyi sonuçlar verir ve bu linklerden dolayı cezalandırılma ihtimaliniz yoktur.

Her Türde Link Satın Alabilirsiniz

Evet, her türde link satın alabilirsiniz. Tek problem kimi link türlerinin diğerlerinden daha pahalı olması ve backlink çalışmalarının sabit bir fiyatı olmaması. Doğru SEO şirketini bulup karar vermek bu sebeple yorucu bir iş olabilir. Bu konuda SEOtorite.com’un sitesinde olmanız sizi şanslı olanlardan kılıyor. Cünkü SEOtorite.com backlink hizmetlerini üstün kalite standartlarında cazip fiyatlara sunan şirketlerdendir. SEO hizmetlerinin yanında SEM hizmetlerini de SEOtorite.com’un müşterilerine gururla sunduğu hizmetlerden biridir.

 

Sitenize doğru ve etkili yatırım yaparken linklerinizin kaliteli olması son derece önemlidir. Ne yazık ki tam da burada SEO’ya yeni başlayan website sahipleri masraflarını kısmak adına etkisiz hatta zararlı linkler satın alabiliyor.

 

Daha önce bahsettiğimiz gibi kalite ön planda olmalıdır. Milyonlarca link sahibi olmanız ileriki aşamalarda siteniz için faydalı olabilir. Fakat öncelik olarak kaliteli, otoriter ve güçlü sitelerden link almaya dikkat etmelisiniz.

 

Eğer backlink adetlerini ön planda tutarsanız yanılıp spam paketleri alabilirsiniz. Siteniz için neyin doğru olduğunu etraflıca araştırıp, hangi backlink paketinin sizin ihtiyaçlarınızı karşılayacağına karar vermelisiniz. Ve tam da bu noktada, kaliteli ve etkili backlink paketleri satın alma noktasında SEOtorite.com size rüştünü ispatlamış bir şekilde hizmet vermekten memnuniyet duyar.

Bugün Kaliteli Backlinkler Satın Alın

SEO, yanı arama motoru optimizasyonu ve interet pazarlamacılığında backlinkler olmazsa olmazdır. Özellikle internet üzerindeki kazancınızı zirveye taşımak istiyorsanız backlink paketleri almalısınız. Eğer şirketinizi, ürünlerinizi veya hizmetlerinizi pazarlamak istiyorsanız bugün backlink satın almamak için sebebiniz olamaz. Hedefiniz arama motorları tarafından tanınmış, yüksek kaliteli sitelerin kendi içerikleriyle sizin sitenize referans olması olmalı. Bunun olması Google gibi arama motorlarının sizin sitenize tamamen farklı bakmasını sağlayacaktır.

 

Bu kaliteli siteleri bulmayı ve bu sitelerden teker teker kaliteli, bilgi verici, otoriter ve tanınmış backlinkler oluşturmayı kendiniz yapacak olsanız, bu sizin için ciddi zaman harcamak ve maliyet yapmak anlamına gelebilir. Özellikle SEO konusunda deneyiminiz yoksa. Bu karmaşık ve hassas süreci SEOtorite.com sizin için yapar ve siz de asıl işinize odaklanırken websitenizin arama motoru sıralamalarında nasıl yükseldiğini seyredersiniz.

 

BACKLINK PAKETLERMİZİ İNCELEYİN